Endüstriyel Servisi

Endüstriyel Servisi, Endüstriyel mutfak gereçlerinin tekrar onarımını gerçekleştirmektedir. Onarılan ürünlere 1 yıl boyunca Endüstriyel Servis tarafından garanti altına alınmaktadır. Servis süresi, firma kalitesi, onarım süreci hakkında sizlere kısaca bilgi verelim :


Endüstriyel Servis Kalitesi

Endüstriyel servisi; müşterilerine hızlı ve kaliteli onarım hizmeti vermektedir. Müşterilerine çözüm odaklı hizmet veren Endüstriyel servisi; endüstriyel ürünlerinin onarımı maksimum 3 iş günü içerisinde onarım işleminin tamamlanmasını sağlamaktadır. Endüstriyel Servisi, 19 kişilik uzman personel kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Firma tüm onarım işlemlerini resmi olarak çözümlemektedir. Teslim esnasında, servis ücreti + onarım bedeli hakkında resmi fatura kağıdı sizlere teslim edilmektedir. (Lütfen teslim esnasında firmamız tarafından verilen kağıdı saklayınız.)

Kaliteli Servis

Firmamız elektronik eşyaların onarım hizmeti de vermekteyiz.Klimalar elektronik eşya çeşitleri arasında en sık arızalanan ürün gamı arasında yer almaktadır. Fakat Endüstriyel arızasında maalesef Endüstriyel servis merkezine taşıyamamaktayız. Bu sebeple Endüstriyel servisi için personellerimiz yerinde tamir hizmeti vermektedir.

Endüstriyel arızalarında, Endüstriyel servis merkezine; arızalı ürünün modelini iletmeniz durumunda Arçelik yetkili servis personeli yedek parça ile adresinize gelmektedir. Endüstriyel türlerinin nakliyesi zor olduğu için klimayı yerinde onarmaktayız. Yerinde onarılan Endüstriyel çeşitli testlere tabi tutmak için gerekli teknolojik aygıtları servis personeli ile birlikte adresinize yönlendirmekteyiz.

 

Kombi servisi