Web Analytics
Küçükçekmece Arçelik Kombi servis

Arçelik Kombi Servisi

Arçelik Kombi Servisi, Kombi ve elektronik eşyaların tekrar onarımını gerçekleştirmektedir. Onarılan ürünlere 1 yıl boyunca Kombi Servis tarafından garanti altına alınmaktadır. Servis süresi, firma kalitesi, onarım süreci hakkında sizlere kısaca bilgi verelim :


Kaliteli Arçelik Kombi Servis

Kombi yetkili servisi; müşterilerine hızlı ve kaliteli onarım hizmeti vermektedir. Müşterilerine çözüm odaklı hizmet veren beyaz eşya servisi; buzdolabı, fırın ve benzeri beyaz eşyaların maksimum 3 iş günü içerisinde onarım işleminin tamamlanmasını sağlamaktadır. Kombi Arçelik Bakımı, 19 kişilik uzman personel kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Firma tüm onarım işlemlerini resmi olarak çözümlemektedir. Teslim esnasında, servis ücreti + onarım bedeli hakkında resmi fatura kağıdı sizlere teslim edilmektedir. (Lütfen teslim esnasında firmamız tarafından verilen kağıdı saklayınız.)

Küçükçekmece Arçelik Kombi servis

Firmamız elektronik eşyaların onarım hizmeti de vermekteyiz.Kombi ürün çeşitleri arasında en sık arızalanan ürün gamı arasında yer almaktadır. Fakat Kombi arızasında maalesef Kombi servis merkezine taşıyamamaktayız. Bu sebeple klima  servisi için personellerimiz yerinde tamir hizmeti vermektedir.

Kombi arızalarında, Küçükçekmece Arçelik Kombi servis merkezine; arızalı ürünün modelini iletmeniz durumunda Arçelik yetkili servis personeli yedek parça ile adresinize gelmektedir. Kombi türlerinin nakliyesi zor olduğu için klimayı yerinde onarmaktayız. Yerinde onarılan Kombi çeşitli testlere tabi tutmak için gerekli teknolojik aygıtları servis personeli ile birlikte adresinize yönlendirmekteyiz. Çağrı destek hattına ulaşmak için 444 34 95 numaralı çağrı destek hattını arayabilirsiniz.

Küçükçekmece Arçelik Kombi servis