Web Analytics
Ankastre Servisi

Ariston Ankastre Servisi

Ariston Ankastre Servisi, klima ve elektronik eşyaların tekrar onarımını gerçekleştirmektedir. Onarılan ürünlere 1 yıl boyunca Beyaz Eşya Bakım tarafından garanti altına alınmaktadır. Bakım süresi, firma kalitesi, onarım süreci hakkında sizlere kısaca bilgi verelim :


Kaliteli Ariston Ankastre Servisi

Beyaz Eşya yetkili servisi; müşterilerine hızlı ve kaliteli onarım hizmeti vermektedir. Müşterilerine çözüm odaklı hizmet veren beyaz eşya servisi; buzdolabı, fırın ve benzeri beyaz eşyaların maksimum 3 iş günü içerisinde onarım işleminin tamamlanmasını sağlamaktadır. Ankastre Ariston Servisi, 19 kişilik uzman personel kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Firma tüm onarım işlemlerini resmi olarak çözümlemektedir. Teslim esnasında, servis ücreti + onarım bedeli hakkında resmi fatura kağıdı sizlere teslim edilmektedir. (Lütfen teslim esnasında firmamız tarafından verilen kağıdı saklayınız.)

Kaliteli Ankastre Servis

Firmamız elektronik eşyaların onarım hizmeti de vermekteyiz.TVlar elektronik eşya çeşitleri arasında en sık arızalanan ürün gamı arasında yer almaktadır. Fakat klima arızasında maalesef klima servis merkezine taşıyamamaktayız. Bu sebeple klima  servisi için personellerimiz yerinde tamir hizmeti vermektedir.

Ankastre arızalarında, Ankastre Ariston servis merkezine; arızalı ürünün modelini iletmeniz durumunda Ariston yetkili servis personeli yedek parça ile adresinize gelmektedir. Ankastre türlerinin nakliyesi zor olduğu için klimayı yerinde onarmaktayız. Yerinde onarılan klima çeşitli testlere tabi tutmak için gerekli teknolojik aygıtları servis personeli ile birlikte adresinize yönlendirmekteyiz. Çağrı destek hattına ulaşmak için 444 34 95 numaralı çağrı destek hattını arayabilirsiniz.

klima servis