Beyaz Eşya Kombi Beyaz Eşya Servisi

Bahçelievler Bosch Servisi

Evinizin ve iş yerinizin tüm Bosch cihazları için yetkin uzmanlarımızla nitelikli servis sağlıyoruz. Bahçelievler Bosch Servisi çağrı merkezi 444 34 95 numarası üzerinden hemen bize ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız ve cihazlardan aldığınız tüm hata ve arızalarda hemen müdahale ederiz. İstanbul Bahçelievler Bosch bölge özel servis firmasıyız. Bosch çamaşır makineleri, Bosch bulaşık makinesi, Buzdolabı, Klima & kombi cihazlarında aynı gün yerinizde servis veriyoruz. Arıza tespit için işçilik tecrübsi dışında teknolojik tüm donanımları kullanıyoruz. %100 arıza bulunduktan sonra işlem yapıyor ve kalıcı servis tamir onarım sağlıyoruz.

Bahçelievler Bosch Beyaz Eşya Servisi & Klima Servisi & Kombi Servisi

2002 yılından bu yana müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İstanbul'un tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. 13.00'dan önce bize çağrı bırakmanız durumunda aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak onarılacak ürünün onarımını gerçekleştirmekteyiz.

Uzman personel kadromuz arızanın yerinde onarımı mümkünse aynı gün içinde arızanın onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Size en yakın bölgeden servis talebinde bulunmak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

  • Bahçelievler Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
  • Bosch Bulaşık Makinesi Bahçelievler
  • Bahçelievler Bosch Buzdolabı Servisi
  • Bosch Ankastre Servisi Bahçelievler
  • Kombi Servisi Bahçelievler
  • Bahçelievler Bosch Klima Servisi
  • Bahçelievler Bosch Kurutma Makinesi Servisi

bahçelievler bosch servisi

Bahçelievler Bosch Kombi Servisi

Bosch Kombi Servisi, klima ve elektronik eşyaların tekrar onarımını gerçekleştirmektedir. Onarılan ürünlere 1 yıl boyunca Kombi Servisi tarafından garanti altına alınmaktadır.

Bosch kombi modelleri her yıl neredeyse kendini yenilemekte ve farklı teknoljilerde ürünler sunmaktadır. Bunun farkındaki olan firmamız sürekli hizmet içi eğitmlerle ekiplerini yenilemekte ve sizlere kusursuz servis vermektedir. Kombi arızalarının tümüne hakimiz. Tamir ve onarım konusunda hızlı çözümler üretiyoruz. Kombinizi yerinden sökmeden gerekli tüm işlemi yerinde yapabiliyoruz.

Bahçelievler Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bahçelievler bölgesinde evlerde, konutlarda ve diğer tüm yaşam alanlarından en çok tercih edilen markalardan biri Bosch olarak öne çıkmaktadır. Teknik servisimiz bölgemizden gün içinde sürekli Bosch beyaz eşya arızları için servis talebi almaktadır. Geniş servis ağımız, biden fazla ekpi sayımız, tecrübeli Bosch ürün teknisyenlerimizle en kaliteli servis deneyimini sizlere sağlamaya devam ediyoruz. Beyaz eşyalarda dikkat edilmesi gereken en önemli husus cihaz modelinde tamircinin deneyimli olması ve ürünü çok iyi tanıması gereklidir. Olası işçilik hataları beraberinde sürekli aynı arızaların yaşanmasına neden olur. Servisimizce arıza tespiti yapılmamış hiç bir ürün hurdacı veya eskiciye verilmez. Mutlaka teknik servis firmamızdan profesyonel destek alınız.

Bahçelievler Servisi süresi, firma kalitesi, onarım süreci hakkında sizlere kısaca bilgi verelim :Beyaz Eşya yetkili servisi; müşterilerine hızlı ve kaliteli onarım hizmeti vermektedir. Müşterilerine çözüm odaklı hizmet veren beyaz eşya servisi; buzdolabı, fırın ve benzeri beyaz eşyaların maksimum 3 iş günü içerisinde onarım işleminin tamamlanmasını sağlamaktadır. Beyaz Eşya Bosch Montajı, 19 kişilik uzman personel kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

bahçelievler bosch beyaz eşya servisi

Bahçelievler Bosch Yetkili Servisi

Teknik servis şirketimiz Bosch yetkili servisi değildir. Firmamız müşterilerine özel servis olarak hizmet vermektedir. Garanti süresi biten bosch cihazlarınız için servisimizden dileidğiniza zaman hizmet alımı yapabilirsiniz. Yeni cihaz alımlarında, kurulum yapılması gereken durumlarda ve garantisi devam eden cihazlarda mutlaka Bahçelievler bosch yetkili servisi üzerinden işlem yapmanız gerekmektedir. Bununla birlikte ilk açılış işlemide yine yetkili Bosch servisi tarafından yapılması gereklidir. Garanti süresi sona ermiş Bosch ürüneriniz için bizleri her zaman arayabilir ve uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.

Firma tüm onarım işlemlerini resmi olarak çözümlemektedir. Teslim esnasında, servis ücreti + onarım bedeli hakkında resmi fatura kağıdı sizlere teslim edilmektedir. (Lütfen teslim esnasında firmamız tarafından verilen kağıdı saklayınız.)

Bahçelievler Bosch Servis Telefon Numarası

Firmamız elektronik eşyaların onarım hizmeti de vermekteyiz.TVlar elektronik eşya çeşitleri arasında en sık arızalanan ürün gamı arasında yer almaktadır. Fakat klima arızasında maalesef klima servis merkezine taşıyamamaktayız. Bu sebeple klima  servisi için personellerimiz yerinde tamir hizmeti vermektedir.

Beyaz Eşya arızalarında, Beyaz Eşya Bosch servis merkezine; arızalı ürünün modelini iletmeniz durumunda Bosch yetkili servis personeli yedek parça ile adresinize gelmektedir. Beyaz Eşya türlerinin nakliyesi zor olduğu için klimayı yerinde onarmaktayız. Yerinde onarılan klima çeşitli testlere tabi tutmak için gerekli teknolojik aygıtları servis personeli ile birlikte adresinize yönlendirmekteyiz. Çağrı destek hattına ulaşmak için 444 34 95 numaralı çağrı destek hattını arayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Bahçelievler Bosch Servisi

Firmamızda hizmet verilen klima markalarını incelemek ve markanıza ait servis talebinde bulunmak için sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Bosch Servisi

Bahçelievler Bosch Klima

Kombi Servisi konusunda en iyi ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize en üst düzeyde sunuyoruz.

Klima Servisi

Bahçelievler Bosch Kombi

Beyaz eşya markalarını incelemek ve adresinize servis talebinde bulunmak için ve diğer görüşler için bize ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi

Bosch Servisi

Yeni nesil LCD ve diğer tür televizyon modellerinin tamir ve onarımı için bize ulaşarak hızlı şekilde servis çağırabilirsiniz.

Bosch Servisi

Bosch Beyaz Eşya Servis Merkezinden personel talebinde bulunmak için

Hızlı, Kalite Profesyonel Servis

444 34 95
İletişim