Web Analytics
daikin klima servisi

Daikin Klima Bakımı

Daikin Klima Bakımı, klima ve elektronik eşyaların tekrar onarımını gerçekleştirmektedir. Onarılan ürünlere 1 yıl boyunca Klima Bakım tarafından garanti altına alınmaktadır. Bakım süresi, firma kalitesi, onarım süreci hakkında sizlere kısaca bidaikini verelim :


Kaliteli Daikin Klima Bakım

Klima yetkili servisi; müşterilerine hızlı ve kaliteli onarım hizmeti vermektedir. Müşterilerine çözüm odaklı hizmet veren Klima servisi; buzdolabı, fırın ve benzeri Klimaların maksimum 3 iş günü içerisinde onarım işleminin tamamlanmasını sağlamaktadır. Klima Daikin Bakımı, 19 kişilik uzman personel kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Firma tüm onarım işlemlerini resmi olarak çözümlemektedir. Teslim esnasında, servis ücreti + onarım bedeli hakkında resmi fatura kağıdı sizlere teslim edilmektedir. (Lütfen teslim esnasında firmamız tarafından verilen kağıdı saklayınız.)

Kaliteli Bakım

Firmamız elektronik eşyaların onarım hizmeti de vermekteyiz.Klimalar elektronik eşya çeşitleri arasında en sık arızalanan ürün gamı arasında yer almaktadır. Fakat klima arızasında maalesef klima servis merkezine taşıyamamaktayız. Bu sebeple klima  servisi için personellerimiz yerinde tamir hizmeti vermektedir.

Klima arızalarında, Klima Daikin servis merkezine; arızalı ürünün modelini iletmeniz durumunda Arçelik yetkili servis personeli yedek parça ile adresinize gelmektedir. Klima türlerinin nakliyesi zor olduğu için klimayı yerinde onarmaktayız. Yerinde onarılan klima çeşitli testlere tabi tutmak için gerekli teknolojik aygıtları servis personeli ile birlikte adresinize yönlendirmekteyiz. Çağrı destek hattına ulaşmak için 444 34 95 numaralı çağrı destek hattını arayabilirsiniz.

klima servis