Web Analytics
Yetkili Servis Noktası
Hakkımızda

Şirket Profili

Firmamız 2013 yılında kurulmuştur. 10 kişilik ekip kadrosuyla kurulan firmamız; 8 senelik serüvenle ile şuanda 28 kişilik ekip ile tamir ve bakım hizmeti vermektedir. İstanbul’un Asya ve Avrupa yakasına hizmet veren firmamız; kendi araçlarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens ve benzeri yetkin markaların servis ve bakım hizmetini vermekteyiz. Verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde vermek istiyoruz bu sebeple her geçen gün; firmamız da yenilikler yaratıyoruz.

Biliyoruz ki hizmet sektörü; diğer sektörlerden çok farklıdır. Bu sektörde verilen hizmetin en iyi şekilde olması sadece para kazanmanıza değil aynı zamanda insanları da kazanmanıza sebep olur. Biz sadece para kazanmak için değil aynı zamanda müşterilerimizi de kazanmak için bu işi yapmaktayız.

Beyaz eşya tamiri, klima tamiri ve kombi tamiri hizmetleri veren firmamız; verdiği hizmetten memnun kalınıp kalınmadığına dair hizmet sonrası telefon üzerinden anketler yaparak hizmet kalitesini değiştirmeye ve geliştirmeye yönelik tatbikatlarını hiçbir zaman bırakmayacaktır. Her zaman iyinin bir tık yukarısı olduğunu bilerek hareket etmekteyiz.

Bizlere 444 34 95 numaralı çağrı merkezimizden hafta içi ve hafta sonu 7/24 ulaşabilirsiniz.