samsun klima servisi

LG Klima Servisi

LG Klima Servisi, klima ve televizyon ürünlerinin tekrar onarımını gerçekleştirmektedir. Onarılan ürünlere 1 yıl boyunca Klima Servis tarafından garanti altına alınmaktadır. Servis süresi, firma kalitesi, onarım süreci hakkında sizlere kısaca bilgi verelim :

LG Klima Servis Kalitesi

Klima yetkili servisi; müşterilerine hızlı ve kaliteli onarım hizmeti vermektedir. Müşterilerine çözüm odaklı hizmet veren LG Servisi; klima ve aksesuar ürünleri maksimum 3 iş günü içerisinde onarım işleminin tamamlanmasını sağlamaktadır. LG Klima Servisi, 19 kişilik uzman personel kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Firma tüm onarım işlemlerini resmi olarak çözümlemektedir. Teslim esnasında, servis ücreti + onarım bedeli hakkında resmi fatura kağıdı sizlere teslim edilmektedir. (Lütfen teslim esnasında firmamız tarafından verilen kağıdı saklayınız.)

Kaliteli Servis

Firmamız elektronik eşyaların onarım hizmeti de vermekteyiz.Klimalar elektronik eşya çeşitleri arasında en sık arızalanan ürün gamı arasında yer almaktadır. Fakat klima arızasında maalesef klima servis merkezine taşıyamamaktayız. Bu sebeple klima  servisi için personellerimiz yerinde tamir hizmeti vermektedir.

Klima arızalarında, LG Klima servisi merkezine; arızalı ürünün modelini iletmeniz durumunda servis personeli yedek parça ile adresinize gelmektedir. Klima türlerinin nakliyesi zor olduğu için klimayı yerinde onarmaktayız. Yerinde onarılan klima çeşitli testlere tabi tutmak için gerekli teknolojik aygıtları servis personeli ile birlikte adresinize yönlendirmekteyiz. Çağrı destek hattına ulaşmak için 444 34 95 numaralı çağrı destek hattını arayabilirsiniz.